RN73H1JTTD1691F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1691F25
JLCPCB Part #
C4295482
Description
1.69kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS