RN73H1JTTD1690F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1690F25
JLCPCB Part #
C3969461
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS