RN73H1JTTD1690D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1690D25
JLCPCB Part #
C4157305
Description
100mW 169Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS