RN73H1JTTD1690B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1690B10
JLCPCB Part #
C4129353
Description
100mW 169Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS