RN73H1JTTD1673B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1673B10
JLCPCB Part #
C4064658
Description
-55℃~+155℃ 100mW 167kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS