RN73H1JTTD1672D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1672D10
JLCPCB Part #
C4300431
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS