RN73H1JTTD1671D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1671D50
JLCPCB Part #
C4099019
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS