RN73H1JTTD1670F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1670F10
JLCPCB Part #
C3986284
Description
100mW 167Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS