RN73H1JTTD1670C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1670C25
JLCPCB Part #
C4040091
Description
100mW 167Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS