RN73H1JTTD1670C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1670C10
JLCPCB Part #
C3934619
Description
100mW 167Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS