RN73H1JTTD1653F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1653F10
JLCPCB Part #
C4257497
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS