RN73H1JTTD1651D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1651D25
JLCPCB Part #
C4113131
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS