RN73H1JTTD1651B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1651B25
JLCPCB Part #
C5884551
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS