RN73H1JTTD1650B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1650B50
JLCPCB Part #
C4133589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS