RN73H1JTTD1643B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1643B50
JLCPCB Part #
C4119016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 164kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS