RN73H1JTTD1642D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1642D50
JLCPCB Part #
C4194240
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS