RN73H1JTTD1641D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1641D50
JLCPCB Part #
C4198107
Description
1.64kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS