RN73H1JTTD1641D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1641D10
JLCPCB Part #
C3989763
Description
1.64kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS