RN73H1JTTD1640A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1640A05
JLCPCB Part #
C3930713
Description
-55℃~+155℃ 100mW 164Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS