RN73H1JTTD1623C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1623C50
JLCPCB Part #
C4051818
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS