RN73H1JTTD1622F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1622F10
JLCPCB Part #
C4322093
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS