RN73H1JTTD1622B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1622B10
JLCPCB Part #
C3938829
Description
100mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS