RN73H1JTTD1621F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1621F10
JLCPCB Part #
C4115583
Description
1.62kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS