RN73H1JTTD1620A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1620A10
JLCPCB Part #
C4320141
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS