RN73H1JTTD1603D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1603D100
JLCPCB Part #
C4080993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS