RN73H1JTTD1603D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1603D10
JLCPCB Part #
C4148305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS