RN73H1JTTD1603C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1603C10
JLCPCB Part #
C4237879
Description
100mW 160kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS