RN73H1JTTD1603B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1603B10
JLCPCB Part #
C4078654
Description
100mW 160kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS