RN73H1JTTD1602B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1602B25
JLCPCB Part #
C186215
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS