RN73H1JTTD1600D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1600D25
JLCPCB Part #
C4069417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS