RN73H1JTTD1600A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1600A10
JLCPCB Part #
C3977773
Description
100mW 160Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS