RN73H1JTTD15R4B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD15R4B25
JLCPCB Part #
C3971620
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS