RN73H1JTTD1583B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1583B25
JLCPCB Part #
C3988104
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS