RN73H1JTTD1582F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1582F100
JLCPCB Part #
C4228191
Description
100mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS