RN73H1JTTD1582B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1582B25
JLCPCB Part #
C4146930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS