RN73H1JTTD1581C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1581C25
JLCPCB Part #
C4134938
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS