RN73H1JTTD1560A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1560A10
JLCPCB Part #
C4291189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 156Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS