RN73H1JTTD1543C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1543C10
JLCPCB Part #
C4164394
Description
100mW 154kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS