RN73H1JTTD1542F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1542F100
JLCPCB Part #
C4216226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS