RN73H1JTTD1542F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1542F10
JLCPCB Part #
C4150381
Description
100mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS