RN73H1JTTD1541D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1541D50
JLCPCB Part #
C4061705
Description
1.54kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS