RN73H1JTTD1541B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1541B25
JLCPCB Part #
C4016959
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS