RN73H1JTTD1522A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1522A05
JLCPCB Part #
C4196346
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS