RN73H1JTTD1521C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1521C50
JLCPCB Part #
C4095015
Description
1.52kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS