RN73H1JTTD1520C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1520C50
JLCPCB Part #
C3915242
Description
-55℃~+155℃ 100mW 152Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS