RN73H1JTTD1503F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1503F100
JLCPCB Part #
C4107930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS