RN73H1JTTD1503C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1503C50
JLCPCB Part #
C4249732
Package
0603
Description
100mW 150kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS