RN73H1JTTD1502C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1502C10
JLCPCB Part #
C4172075
Description
100mW 15kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS