RN73H1JTTD1501A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1501A05
JLCPCB Part #
C3963829
Description
1.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS