RN73H1JTTD1500D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1500D10
JLCPCB Part #
C4047015
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS